تاریخ : پنجشنبه 25 شهريور 1395     |     کد : 144

برگزاری سومین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی اعصاب کودکان ایران

برگزارکننگان: مرکز تحقیقات سلامت کودکان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، انجمن بین المللی اعصاب کودکان (ICNA)، انجمن اعصاب کودکان ایران زمان برگزاری: 24 الی 26 شهریور 1395 ارسال مقالات: 30 تیر 1395 مکان برگزاری: تبریز سایت همایش

برگزارکننگان: مرکز تحقیقات سلامت کودکان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، انجمن بین المللی اعصاب کودکان (ICNA)، انجمن اعصاب کودکان ایران
زمان برگزاری: 24 الی 26 شهریور 1395
ارسال مقالات: 30 تیر 1395
مک
ان برگزاری: تبریز   

سایت همایش

سومین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی اعصاب کودکان ایران با رویکرد مراقبت از تکامل کودکان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با شرکت متخصصان ایرانی و حضور نماینده سازمان جهانی یونیسف در ایران و 16 استاد برجسته خارجی از کشورهای آمریکا، استرالیا، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، لبنان و ترکیه از 24 تا 26 شهریور ماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال برگزاری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین آغاز به کار این کنگره گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز امروز میزبان بزرگانی از عرصه علم و پژوهش است که در حوزه کمک به تکامل کودکان تلاش می‌کنند.

دکتر محمد حسین صومی از همکاری این دانشگاه با سازمان یونیسف در حوزه تکامل کودکان خبر داد و گفت: مایه مباهات است که با تلاش های صورت گرفته امروز میزبان  "دکتر پارکس" نماینده یونیسف در ایران هستیم.

رئیس سومین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی اعصاب کودکان ایران همچنین گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حوزه سلامت و تکامل کودکان آماده خدمت رسانی و فعالیت‌های علمی بوده و از طرح‌هایی که در این زمینه انجام می شود، استقبال می کند.

ایشان در ادامه ضمن تشکر از دکتر غفرانی، رئیس انجمن اعصاب کودکان ایران که سال‌های طولانی در گسترش علم اعصاب کودکان تلاش کرده است، ابراز امیدواری کرد با پتانسیل‌های علمی و اجرایی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز در توسعه زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمت به کودکان قدم‌های موثری بردارد.

 آلبوم تصاویربرگزاری سومین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی اعصاب کودکان ایران

6
5
4
3
2
1
نوشته شده در   پنجشنبه 25 شهريور 1395  ساعت  09:32   توسط   فاطمه ذابح جمشیدی   
ویرایش شده در پنجشنبه 25 شهريور 1395 ساعت 10:02 توسط فاطمه ذابح جمشیدی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :